Mellow by Sara to młoda polska marka w branży kaletniczej. Tworzymy ręcznie szytą kolorową galanterię skórzaną w krótkich seriach produkcyjnych oraz w pojedynczych, niepowtarzalnych egzemplarzach.

Produkowane przez nas akcesoria powstają wyłącznie z wyselekcjonowanych włoskich skór. Nasz styl w jakim się poruszamy, to sportowa elegancja.

To co dla nas jest ważne to prosty i oryginalny wygląd produktu, wysoka jakość jego wykonania, oraz lekkie i wygodne użytkowanie produktu.

Projektowane przez nas torebki są bliskimi towarzyszkami kobiet w codziennych wyzwaniach, dlatego dbamy o to aby były przede wszystkim praktyczne. Uważamy bowiem, iż dobrze dobrane ubranie dodaje kobiecie pewności siebie, natomiast dopiero dobrze dobrana torebka dodaje prawdziwej mocy do działania!

Założycielką marki Mellow by Sara jest Anna Pisarzewska – z wykształcenia psycholog, z zamiłowania projektantka. Od 2012 roku tworzyła swoją firmę w pojedynkę. Na tamten czas główną inspiracją do zmian była jej córka Kasia. To ona była bowiem siłą napędową wydarzeń, gdy niegdyś zrodził się pomysł stworzenia marki Sara von Steiner. Dziś ten pomysł dojrzewa i zmienia się w Mellow by Sara.

Nasze kolorowe akcesoria ze skóry to polskie rękodzieło, wszystkie bowiem produkty są szyte ręcznie u polskich rzemieślników. Przy naszej produkcji dbamy o wykończenie wnętrza torebek tak samo jak o ich zewnętrzny wymiar, dlatego zawsze starannie dobieramy bawełniane podszewki dobrej jakości.

Produkt ma cieszyć oczy i być świetnej jakości. Dlatego najbardziej cenimy sobie włoskie skóry, które z czasem ich użytkowania nie tylko nabierają swoistego charakteru, ale przez lata “pracują razem z nami” 🙂