Mellow by Sara to mała polska marka w branży kaletniczej. Od 2012 roku tworzymy ręcznie szytą galanterię skórzaną. Projektujemy modele torebek i szyjemy je w Polsce dzięki pracy rąk najlepszych polskich rzemieślników.

Nasza galanteria skórzana powstaje w krótkich seriach produkcyjnych oraz w pojedynczych, niepowtarzalnych egzemplarzach. Produkowane przez nas akcesoria powstają wyłącznie z wyselekcjonowanych włoskich skór. Styl w jakim się poruszamy, to sportowa elegancja. To co dla nas jest ważne to prosty i oryginalny wygląd produktu i wysoka jakość wykonania, tak aby damska torebka była „nie do zdarcia”. Do tego lubimy odważne połączenia kolorów oraz lekkie i praktyczne rozwiązania.

Projektowane przez nas torebki są bliskimi towarzyszkami kobiet w codziennych wyzwaniach, dlatego dbamy o to aby były przede wszystkim praktyczne. Uważamy bowiem, iż dobrze dobrane ubranie dodaje kobiecie pewności siebie, natomiast dopiero dobrze dobrana torebka dodaje prawdziwej mocy do działania!

Pierwsza i pierwotna nazwa marki brzmiała Sara von Steiner. W 2018 roku przerodziła się w markę Mellow by Sara. Założycielką marki jest Anna Pisarzewska, z wykształcenia psycholog, z wyboru projektantka torebek.